شرکت خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت

ما در مجموعه رسام به همراه همکاران خلاق، ایده پرداز و با سلیقه خود، از طریق طراحی سایت در کرج شما را در مسیر اوج گیری کسب و کارتان یاری می کنیم و با هدف خود که کمک به کسب و کار های ایرانی برای شکوفاییست، همراهتان خواهیم بود. کارشناسان ما کسب و کار شما و میزان فعالیتتان را در بستر وب بررسی کرده و مسیر حرکتیتان را تا رسیدن به هدف به شما نشان خواهند داد.
ما در این مجموعه، علاوه بر ارائه خدمات طراحی و پشتیبانی وب سایت، با بررسی های دقیق و کارشناسانه کسب و کار شما کارفرمایان عزیز، میزان فعالیت شما را در بستر وب رصد خواهیم کرد. و با ارائه مشاوره هایی در زمینه کسب و کار، مسیر حرکتی شما را تا رسیدن به هدف، نشان خواهیم داد.

طراحی سایت در کرج
خدمات طراحی وب سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

استان البرز با داشتن شهرک های صنعتی و تولیدی، نقش بسزایی را در صنعت کشور ایفا می کند. فضای تولیدی صنعتی استان البرز به خصوص وجود شهرک های صنعتی در شهر کرج و حومه باعث شده که رقابت در این محدوده در بالاترین حد خود در سال های گذشته قرار بگیرد.

وجود برندهای بسیار خوب با پیشینه های موفق در سال های اخیر باعث شده که در این کسب و کار اگر به دنبال رقابت هستید باید متفاوت عمل کنید.طراحی وب سایت در کرج گامی نو در بازاریابی سنتی و قدیمی در این محدوده بوده و می تواند باعث ایجاد همان تفاوتی که ایتدای جمله گفتیم باشد.

برند های موفق مواد غذایی، صنعتی، ساختمانی، بهداشتی و … که تعداد آنها در استان البرز کم هم نیست، رقابت را کمی برای برندهای نو ظهور سخت می کند. این برندها با پیشینه قدیمی که دارند و سهم بازاری که به واسطه فروش سنتی، تبلیغات تلویزیونی و اصطلاحا تبلیغات دهان به دهان روز به روز در حال افزایش است، باعث شده که کار برای کسب و کارهایی که قرار است به تازگی وارد دنیای رقابت با این برندها شوند کمی سخت شود.

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال حرکت است و زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار می دهد، این موضوع می تواند برگ برنده بسیاری از کسب و کارها باشد و البته زنگ خطری برای برندهای قدیمی که به روش سنتی بازاریابی و فروش دارند. اگر کسب و کار شما در استان البرز است و اگر به دنبال افزایش سهم بازار خود هستید، به سرعت طراحی سایت در کرج را آغاز کنید، فعالیت پیوسته داشته باشید و خلاقانه عمل کنید

طراحی وب سایت

قدم اول برای حضور در موتور جستجوگر گوگل، طراحی سایت می باشد.با طراحی سایت گام اول را برای آنلاین شدن کسب و کار خود انجام داده اید.
اگر شما در کسب و کار خود زودتر از دیگران اقدام به طراحی سایت کنید از رقبای خود در آن حوزه یک قدم جلوتر خواهید بود. در زندگی کنونی افراد قبل از اقدام به خرید و یا استفاده از خدماتی که کسب و کارها به مشتریان ارائه می دهند به تحقیق و پژوهش در گوگل می پردازند، چرا وب سایتی که برای تحقیق و پژوهش مراجعه می کنند وب سایت شما نباشد؟

این یک موقعیت شغلی عالی برای کسب و کار شما است، که وب سایت شما مرجعی برای تحقیق در مورد محصولات یا خدمات در حوزه کسب و کارتان باشد. مسئله مهم دیگری که وجود دارد این است که خریداران امروزه فرصت خرید و تجزیه و تحلیل قیمت و کیفیت را از یک محصول به اندازه کافی ندارند.از این رو به وب سایت هایی که در صدر نتایج هستند مراجعه می کنند و راجع به کالا یا محصول مورد نیازشان تحقیق کرده و خرید خود را انجام می دهند.

طراحی وب سایت در کرج

برای موفقیت آنلاین کسب و کار خود آماده هستید؟

هر چه زودتر شروع کنید، و اولین قدم را برای آنلاین کردن کسب و کارتان بردارید قبل از اینکه رقبای شما، همه سهم بازار را از آن خود کنند. با کارشناسان ما تماس بگیرید و با طراحی وب سایت خود شروع کنید. به شما کمک خواهیم کرد که تا بالاترین نقطه موفقیت خود در کسب و کارتان قرار بگیرید.

مراحل طراحی وب سایت توسط رسام

جمع آوری اطلاعات

در این مرحله از مشتری خواسته می شود تا اطلاعاتی را درباره نوع کسب و کار خود و هدفی که برای طراحی وب سایت دارند را در قالب پرسش نامه ای که به وی ارائه شده بیان کند، این موضوع سبب می شود تا طراحان وب درباره هدف پروژه پیش روی به صورت شفاف آگاهی داشته باشند. جمع آوری اطلاعات باعث می شود از اتلاف وقت جلوگیری شود به این دلیل که هر وب سایتی با توجه به هدف و نوع کسب و کاری که دارا است از طراحی منحصربه فردی برخورد است.

ایجاد نقشه برای طراحی سایت

طراحان وب سایت با توجه به اطلاعات کسب شده توسط مشتری به ایجاد نقشه ای برای سایت می پردازند و ایده هایی را برای طراحی وب به مشتری می دهند و با تایید از مشتری شروع به طراحی قالب سایت می کنند.  ایجاد نقشه به کاربر پسند بودن وب سایت کمک زیادی می کند و اگر به درستی انجام نشود وب سایت مورد نظر نتیجه بلعکس می دهد در این قسمت است که طراحان حرفه ای و متخصص شکوفا می شوند.

تهیه هاست و دامنه

هاست به محلی برای بارگذاری تمامی فایل های مربوط به سایت است و دامنه نشانی وآدرس وب سایت شما است انتخاب دامنه مناسب به افزایش کاربران کمک می کند به این خاطر که اگر ادرس ساده و قابل حفظ کردن باشد سبب می شود تا شخص راحت تر ادرس وب سایت مورد نظر است را به یاد آورده و سریع تر آن را از میان وب سایت های دیگر پیدا کند.

طراحی گرافیکی قالب

با تیمی ایده پرداز و خلاق و با در نظر گرفتن نیاز کاربر قالب سایت طراحی می شود، با توجه به اطلاعاتی که در مرحله اول از مشتری گرفته می شود به طراحی قالب گرافیکی سایت پرداخته می شود و سپس دوباره در این مرحله از مشتری تایید گرفته شده و بعد از تایید به ادامه راه می پردازند.

افزودن مطالب به وب سایت

برای برقراری ارتباط با کاربر نیاز به گذاشتن مطالب داخل وب سایت است که این مرحله در طی کد گذاری یا قبل از کد گذاری انجام می شود، مطالبی که بارگذاری می شود باید بروز باشد و بار علمی داشته باشد استفاده از مطالب تکراری و  قدیمی ترافیک سایت را کاهش می دهد پس در نتیجه دقت به نوع مطالب باعث می شود سایت شما بازدید بیشتری داشته باشد و همچنین سایت مد نظر رتبه بالاتری در گوگل پیدا کند.

کد نویسی سایت

بعد از انجام مراحل طراحی سایت نوبت به کد نویسی می رسد که در این مرحله با دادن دستورالعمل به رایانه از طریق زبان های برنامه نویسی و با توجه به خواسته مشتری امکاناتی به سایت افزوده می شود علاوه بر این موضوع کد نویسی سایت باعث بهتر شدن عملکرد وب سایت می شود گرچه کیفیت کد نویسی بسیار مهم می باشد، کد نویسی با کیفیت سبب افزایش سرعت و همچنین بازدهی مناسب سایت می گردد.

تست و بازنگری

مهم ترین مرحله در طراحی سایت برای کسب رضایت مشتری تست و بازنگری که قبل از تحویل وب سایت توسط کارشناسان انجام می گیرد در این مرحله سایت با نقشه اولیه ای که برایش طراحی شده بود مطابقت داده می شود تا در صورت وجود مشکل به حل آن اقدام گردد این امر یعنی تست و بازنگزی باعث می شود که مشتری وب سایتی کامل و بدون نقض تحویل بگیرد و همین موضوع سبب افزایش رضایتمندی اش شود.

آموزش پنل

قبل از تحویل وب سایت به مشتری تمام قسمت ها و امکاناتی که شخص می تواند از آن ها برای ارتباط با کاربران دروب سایت استفاده کند به صورت کاملا شفاف و دقیق توضیح داده می شود و مطالبی درباره نحوه بار گذاری مطلب داخل وب سایت که اگر زمانی خواست محتوایی را داخل وب سایت بارگذاری کند دچار مشکل نشود و به راحتی بتواند مطلبی را به سایت اضافه کند و داخل وب سایت فعالیت داشته باشد و در صورت نیاز پاسخگو سوالات مشتریان درباره محصول و خدماتی که ارائه می دهد باشد.

تحویل وب سایت

بعد از تمام شدن مراحل وب سایت و توضیح دادن مطالب بر روی وب سایت آزمایشی به مشتری، وب سایت اصلی به شخص تحویل داده می شود که لازم به ذکر است وب سایت اصلی که تحویل مشتری داده می شود توسط متخصصی که به صورت کاملا حرفه ای به بررسی دقیق وب سایت می پردازد بررسی می شود و در صورت بی نقص بودن وب سایت مورد نظر، وب سایت را تایید می کند و در آخر آن را به مشتری تحویل می دهد.

previous arrow
next arrow
Slider

ویژگی های طراحی سایت توسط رسام

طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) باعث می شود که وب سایت شما متناسب با سایز هر پلتفرم تغییر کرده و در هر نمایشگری ( تبلت، موبایل و…) به خوبی دیده شود .هماهنگی بخش های مختلف وب سایت باعث افزایش بازدید محصولات و خدمات شما خواهد شد.

کاربر پسند

طراحی وب سایت با در نظر گرفتن مواردی مانند نوع کسب و کار، محدوه سنی، نیازمندی ها و راحتی بازدیدکننده و همچنین با آنالیز رفتار و مسیر کاربری که وارد وب سایت شده انجام می شود، تا باعث بوجود آمدن تجربه خوبی برای کاربر شود.

دامنه مناسب

یک دامنه خوب، شروع حرکت یک وب سایت در مسیر موفقیت خواهد بود. راحتی و کوتاهی دامنه در کنار معنا داشتن آن باعث نقش بستن در خاطره کاربر شده و کمک شایانی به شما در مسیرتان خواهد کرد.

نقشه ای شفاف برای شروع کار

هر کاری بدون برنامه ریزی و هدف گذاری به درستی انجام نمی شود، مجموعه رسام با ایده پردازی های آگاهانه و برنامه ریزی درست و جامع و تمام مواردی که سبب توسعه وب سایت می شود به ایجاد نقشه راه برای وب سایت می پردازد.

چرا تمام کسب و کار ها به وب سایت نیاز دارند؟

همه ما قبل از اقدام به خرید یا استفاده از خدماتی مانند خدمات پزشکی، خدمات مهندسی، خرید ملک و حتی خرید کوچک ترین چیزها ابتدا به سراغ موتور جستجوگر ( گوگل ) می رویم. با پیشرفت تکنولوژی در زندگی امروزه، مرورگرها به کمک ما آمده اند تا نه تنها زمان بسیار زیادی را که برای خرید حضوری در نظر می گرفتیم را صرفه جویی کنیم، بلکه دسترسی بیشتری به فروشندگان داشته باشیم تا بتوانیم با انتخاب بهتر خدمات یا محصولات مورد نظرمان را گزینش کنیم.

همین امر باعث می شود که مردم تمایل بیشتری به استفاده از خدمات یا محصولاتی داشته باشند که به راحتی در فضای اینترنت ( مرورگرها ) در دسترسشان است.از این رو اگر از صاحبان کسب و کار هستید و یا اگر محصولات یا خدماتی را ارائه می دهید، برای معرفی بهتر و فروشی بیشتر نیازمند داشتن یک پایگاه برای دسترسی بیشتری از خریداران خواهید بود.

نمونه کار های طراحی وبسایت

طراحی سایت اسکاد لیفت
طراحی سایت اسکاد لیفت
طراحی سایت فرنیچر
طراحی سایت فرنیچر
طراحی سایت هلو کیتی
طراحی سایت هلو کیتی

سوالات متداول درباره خدمات طراحی وب سایت

هزینه طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد.از این رو می توانیم بگوییم که وب سایت ها بر اساس هزینه به سه دسته وب سایت معمولی (اطلاع رسانی) –وب سایت متوسط (تجارت الکترونیک) و وب سایت های پیشرفته (استارتاپی) تقسیم می شوند.

ابتدا هدف از داشتن یک وب سایت برای صاحبان کسب و کار باید مشخص شود.اگر در ابتدای مسیر کاری خود هستید و قصد دارید که در وب سایت خود فقط معرفی کالا یا خدمات خود را داشته باشید و یا اگر قرار نیست که که سایت خود را سئو کنید تا در صدر نتایج باشید، می توانید با حداقل قیمت یک وب سایت برای خود طراحی کنید.

در اینگونه وب سایت ها با توجه به پیچیدگی فنی کمتر و داشتن بخش های ساده تر، درصد خطا در مسیر کسب و کار کمتر بوده و پشتیبانی کمتری صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که حتی یک وب سایت اقتصادی هم که قصد ندارد مسیر رشدی در بستر وب داشته باشد، باید کاربر پسند، دارای طراحی جذاب و البته حس استفاده راحت را برای خریداران خود به همراه داشته باشد.در غیر این صورت امکان بازدید دوباره یک کاربر را از سایت خود نباید انتظار داشت.

اما در وب سایت های متوسط ( تجارت الکترونیک ) که می تواند یک وب سایت شرکتی یا یک وب سایت فروشگاهی باشد، هزینه ها میانرده هستند.شما در این وب سایت ها به دلیل داشتن تراکنش های مالی و تغییرات به روز امکان خطا بیشتر بوده و در نتیجه پشتیبانی های بیشتری را نسبت به وب سایت های اطلاع رسانی خواهید داشت.

امکان سفارش کالا، تغییرات و به روزرسانی های متداوم و همچنین فعالیت در مسیر رشد سایت تا رسیدن به نتایج بالاتر از جستجو، از دیگر ویژگی های این نو از وب سایت ها می باشد.

اما وب سایت های پیشرفته (استارتاپی) بر اساس نیازمندی های آن استارتاپ یا کسب و کاری شبیه به آن، نیازمند کد نویسی های خاص تری به نسب دو نوع اول طراحی وب سایت می باشد.

زمان زیادی در طراحی اینگونه وب سایت ها صرف می شود، از این رو هزینه طراحی این نوع پروژه ها چندین برابر دیگر وب سایت ها می باشد. پشتیبانی این نوع وب سایت ها عموما چندین برابر وب سایت ها معمولی و متوسط خواهد بود و گاها تیمی مجزا هم برای این نوع پروژه ها در نظر خواهد گرفت.

همانطور که گفته شد داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری بسیار ضروریست.فضای رقابتی امروزه در هر محصول یا هر خدمات باعث بوجود آمدن انواع خاصی از بازاریاب شده است.

داشتن وب سایت یعنی نمایش محصولات یا خدمات شما به میلیون ها نفر و می توان گفت طبیعتا نداشتن آن به مرور زمان به معنای حذف شما از گردونه رقابت شما در کسب و کارتان خواهد شد.

شما با داشتن وب سایتی با سابقه و به روز و همچنین فعالیت بر روی آن تا گرفتن نتایج خوب می توانید به جامعه آماری بالایی از خریدارن خود دست یابید.پس تا زمان را از دست نداده اید، شروع کنید.

در مجموعه رسام پشتیبانی فنی در هر سه دسته از وب سایت ها تا یک سال رایگان بوده است. پشتیبانی در بعضی از وب سایت ها با توجه به موضوع قرارداد شامل تغییرات فنی هم می باشد و در لحظه انجام خواهد شد.

همچنین بعد از طراحی وب سایت هایی در حوضه تجارت الکترونیک ( وب سایت های فروشگاهی ) علاوه بر پشتیبانی به نفراتی از آن کسب کار آموزش هایی داده خواهد شد تا بتوانند به سرعت موجودی کالا یا خدمات خود را در وب سایت به روز نگه دارند.

طراحی وب سایت

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757