مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در دنیای دیجیتال همه کسب و کارها سعی می کنند تجارت خود را بروز کنند. در این بین برای رسیدن به موفقیت، به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند. در صورتی که شما نیز به تازگی وارد این مسیر شده اید و یا آن که مدت هاست در این حوزه فعالیت می کنید اما هنوز به موفقیت چشمگیری دست پیدا نکرده اید، یعنی شما به یک مشاور در این زمینه احتیاج دارید. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست بیاورید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ به چه معناست؟

Digital Marketing Advisory یا مشاوره دیجیتال مارکتینگ به این معناست که راهنمایی های لازم را در قالب برنامه ریزی ها و زمان بندی های هدفمند معین، در زمینه بازاریابی دیجیتال، در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهیم. ما با تخصص و تجربه ای که به دست آورده ایم می توانیم در تمامی مراحل مورد نیاز کسب و کارتان، مشاوره های لازم را به شما بدهیم تا بتوانید کسب و کار آنلاین و دیجیتال خودتون را راه اندازی کنید و در صورت داشتن کسب و کار آنلاین و دیجیتال، برای ارتقا و توسعه آن به شما کمک خواهیم کرد.

۷ مهارتی که مشاور دیجیتال مارکتینگ باید داشته باشد

تیم ما در مجموعه رسام، مهارت لازم برای تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ را در سطح کیفی بالایی دارد. با کمک استراتژی بازاریابی دیجیتال به شما می گوییم که چگونه و از چه طریقی می توانید به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنید.
ما به خوبی می دانیم که چگونه می توانیم وب سایت شما را برای موتورهای جستجو، بهینه سازی کنیم. سئوکاران ما با مهارت و دانشی که دارند می توانند رتبه وب سایت شما را ارتقا ببخشند و باعث بالا رفتن نرخ کلیک بر روی وب سایت شما بشوند.
در بازاریابی کسب و کارهای آنلاین، بودجه زیادی صرف تبلیغات می شود. ما با اطلاعات و مهارت هایی که داریم تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا برای هر ریالی که صرف تبلیغات می کنید بیشترین بازده سرمایه گذاری را دریافت کنید.
تیم حرفه ای مشاوره دیجیتال مارکتینگ رسام با دانش و مهارت لازم درباره کارکرد هر کدام از شبکه های اجتماعی، دقیقا می داند که متناسب با کسب و کار شما، باید چگونه از این فضا استفاده کند. ما با افزایش حضور کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی، کاری می کنیم برندسازی شما با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد و مخاطبان بیشتری تمایل به مشارکت با شما را داشته باشند.
مشاوران بازاریابی دیجیتال در شرکت ما محتوای مورد نیاز کسب و کار آنلاین شما را به خوبی مدیریت می کنند تا برای انتشار آن در وبسایت، شبکه های اجتماعی، نسخه های تبلیغاتی و … به مشکلی برنخورید و با سرعت و دقت بیشتری به پیش بروید.
ما به خوبی می دانیم که چگونه از بازاریابی ایمیلی به عنوان یک کانال فروش عالی استفاده کنید. زیرا ما اطلاعات لازم از قیف فروش ایمیل و نحوه کار با ایمیل را به خوبی و با تمام جزئیاتش می دانیم و بهترین راهنمایی را به شما ارائه می دهیم.
در بازاریابی دیجیتال، تجزیه و تحلیل داده از اهمیت زیادی برخوردار است. ما اطلاعات لازم را از کسب و کارتان دریافت می کنیم سپس با آنالیز آن ها، به شما می گوییم تا چه حد به اهداف بازاریابی خود، دست پیدا کرده اید. ما با توانایی و تخصص لازم برای کار با ابزار های تجزیه و تحلیل، نتایج را در اختیارتان قرار می دهیم تا گام های بعدی را مطمئن تر بردارید.

GROW YOUR BUSINESS

وبسایت خود را به جهان عرضه کنید!

مهم ترین وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ

مشاوران دیجیتال مارکتینگ در مجموعه ما تمام سعی خود را می کنند تا وظایفی که برعهده دارند را به خوبی انجام دهند.

از جمله این وظایف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ما وضعیت فعلی کسب و کارتان و رقبایی که دارید را بررسی می کنیم.
 • سعی می کنیم به خوبی مخاطبان هدف تان را شناسایی کنیم تا بهترین عملکرد را در برابر آن ها ارائه دهیم.
 • مسیر خرید مشتریان شما را تحلیل و بررسی می کنیم.
 • استراتژی محتوای مناسب برای کسب و کارتان را تدوین می کنیم.
 • برای سئوسایت شما برنامه مناسب را تدوین می کنیم.
 • متناسب با فضای شغلی شما، کمپین تبلیغاتی طراحی می کنیم.
 • برای جذب مشتری و افزایش فروش تان، بهترین راهکارهای بازاریابی را ارائه می دهیم.
 • در زمینه تبلیغات کلیکی شما مشاوره های لازم را ارائه می دهیم.
 • در انتها میزان موفقیت کسب و کارتان در دستیابی به اهداف مورد نظرتان را ارزیابی می کنیم.
مهم ترین وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ رسام پلاس

طراحی سایت یا Web Design به همه فرآیند هایی از جمله طراحی صفحه، تولید محتوا، طراحی گرافیک، رعایت اصول سئو و … که برای ساخت یک وبسایت انجام می شود، می گویند. طراحی وب، انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کسب و کار، انتخاب می شود.

بازاریابی دیجیتال به چه معنا است؟

قبل از آن که وارد بحث اصلی شویم شاید برایتان سوال شده باشد که دیجیتال مارکتینگ یعنی چه. در یک تعریف کلی می توان گفت که دیجیتال مارکتینگ شاخه ای  از بازاریابی است که از ابزارهای نوین و دیجیتال و اینترنت مانند موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی، دسکتاپ، موبایل و … برای معرفی و فروش محصولات و خدمات استفاده می کند.

Digital Marketing Consulting

مشاوره دیجیتال مارکتینگ یا Digital Marketing Consulting به معنای ارائه راهنمایی های لازم در قالب برنامه ریزی ها و زمان بندی های هدفمند و مشخص به صاحب کسب و کار در زمینه بازاریابی جدید است. اگر شما می خواهید در زمینه کسب و کارهای آنلاین فعالیت داشته باشید و یا آن که فعالیت دارید و به فکر ارتقای کار خود هستید باید به دنبال مشاوره دیجیتال مارکتینگ باشید تا با کمک راهنمایی هایی که کسب می کنید بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید. تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما می توانند تمامی اطلاعاتی که در این زمینه احتیاج دارید را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید یک بازاریابی نوین در همین راستا داشته باشید.
بازاریابی دیجیتال

هنوز به دنبال بازاریابی دیجیتال نیستید؟

در دنیای دیجیتال که امروز با آن مواجه هستیم و روز به روز در حال پیشرفت است، کسب و کارها سعی می کنند خود را مطابق با آن پیش ببرند. با این وجود ممکن است برخی از افراد هنوز به دنبال استفاده از بازاریابی نوین نباشند. در ادامه می خواهید چند مورد از مزایای بازاریابی نوین را بیان کنیم تا جای شک و تردیدی برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ باقی نماند.

 • بازاریابی دیجیتال فرصت های شغلی زیاد و متنوعی را ایجاد کرده است.
 • برای شروع یک کسب و کار خلاقانه، بهترین راه است.
 • در بسترهای اینترنتی می توانید مخاطبان را به راحتی جذب کنید.
 • با استفاده از کانال های مختلف در این زمینه، فروش شما به آسانی پیشرفت خواهد کرد.
 • با قدم گذاشتن در این راه می توانید رقبا را پشت سر بگذارید.
 • این کار نرخ بازگشت سرمایه بهتری برای شما ایجاد می کند.
 • می تواند در محبوبیت و ماندگاری برندتان بسیار مفید و تاثیرگذار باشد.
 • می توانید به کمک آن، تعامل و ارتباطی دو سویه با مشتریان تان داشته باشید.

با وجود این همه اتفاقات خوب که با انتخاب بازاریابی دیجیتال رخ می دهد، آیا هنوز هم نمی خواهید به سراغ آن بروید؟ در صورتی که تصمیم جدیدی گرفتید می توانید از مشاوران دیجیتال مارکتینگ ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

آیا می دانید در جلسه مشاوره بازاریابی آنلاین چه می گذرد؟

زمانی که شما تصمیم می گیرید که از راهنمایی های یک مشاور بازاریابی دیجیتال استفاده کنید، اطلاعاتی را به دست می آورید. اما برای به دست آوردن این اطلاعات، مشاور بازاریابی آنلاین شما، مراحلی را قدم به قدم انجام می دهد. این مراحل را در ادامه ذکر می کنیم.

تحلیل و بررسی وضعیت کسب و کار

بعد از آن که با مشاور دیجیتال مارکتینگ قرارداد بستید، اولین کاری که انجام می شود تحلیل و بررسی وضعیت فعلی کسب و کار شما است. مشاور بازاریابی آنلاین سعی می کند موقعیت کسب و کار شما را بررسی کند، مخاطبان هدف و رقبایتان را شناسایی کند و … هر چقدر اطلاعات به دست آمده در این قسمت زیاد باشد و بررسی ها به صورت دقیق و جزئی انجام شود، قدم های بعدی راحت تر برداشته می شود.

هدف گذاری

بعد از آن که وضعیت فعلی به خوبی سنجیده شد، وقت آن است که وضع مطلوب مشخص شود یعنی مشاور دیجیتال مارکتینگ باید هدفی را بر اساس شرایط شما در نظر بگیرد تا بداند قرار است نتیجه تمامی فعالیت ها به کجا برسد. از جمله این اهداف عبارتند از افزایش نرخ بازدید از وبسایت، افزایش فروش آنلاین، ایجاد تعامل بیشتر با مخاطبان، آگاهی بیشتر مخاطبان از برند و … در صورتی که نقطه مطلوب و جایی که می خواهید به آن برسید را مشخص نکنید، به موفقیت دست پیدا نمی کنید. مشاور دیجیتال مارکتینگ این نکته را به خوبی می داند.

تدوین استراتژی های بازاریابی

برای آن که به اهداف مورد نظرتان برسید راه های مختلفی وجود دارد. با کمک استراتژی است که می توانید برای رسیدن به اهدافتان قدم بردارید زیرا به کمک تاکتیک ها و استراتژی ها می توانید بفهمید که چگونه و از چه راهی باید شروع کنید و در ادامه باید چه مسیری را دنبال کنید. در این مرحله می توانید راه های مختلف برای رسیدن به اهداف را شناسایی کنید و از میان آن ها، بهترین راه را انتخاب کنید. در این جا مشاور شما می داند که باید استراتژی هایی را انتخاب کند که مناسب بازاریابی دیجیتال است که از جمله آن ها می توان به سئو سایت، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، تبلیغات کلیکی، کمپین های تبلیغاتی و … اشاره کرد.

اجرا کردن تمامی فعالیت ها بر اساس برنامه ریزی

بعد از طی کردن مراحل قبل و مشخص کردن استراتژی های مناسب، اکنون وقت عمل است. در این مرحله باید تمامی فعالیت هایی که برنامه ریزی شده اند به صورت دقیق، صحیح و در زمان مناسب اجرا شوند. اجرا صحیح فعالیت ها در این مرحله، تعیین کننده موفقیت شما در رسیدن به اهدافتان می باشد.

کنترل و بررسی اقدامات پروژه

بعد از آن که فعالیت ها در مرحله اجرا شدن قرار گرفت، باید به صورت مرتب مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرند تا همه چیز طبق برنامه پیش برود. با بررسی عملکرد ها و نتایج می توان کیفیت کارها را سنجید تا احتمال موفقیت بالا برود و اهداف پیش بینی شده، عملی شوند.

در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ به تمامی این مراحل توجه می شود. به همین دلیل شما به عنوان صاحب یک کسب وکار باید به دنبال مشاوره بازاریابی دیجیتال در سطح عالی باشید تا اهدافتان یکی پس از دیگری محقق شوند. تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما آماده ارائه راهنمایی های لازم در این زمینه به شما عزیزان هستند و تمامی سعی و توان خود را به کار می بریم تا شما را برای رسیدن به موفقیت همراهی کنیم.

دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار امروزی

با توجه به تغییر و تحولاتی که در جهان روز به روز اتفاق می افتد و با توجه به آن که نیاز است انسان ها تا جایی که می توانند با این تغییر و تحولات پیش بروند تا از زندگی مدرن و جدید امروزعقب نمانند با قاطعیت گفته می شود که بله کسب و کار ها برای افزایش در آمد و رونق اقتصادی خود نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند مخصوصا دیجیتال مارکتینگ در حوزه وب سایت و شبکه های اجتماعی، در حال حاضر حضور ۸۰ درصد افراد در شبکه های اجتماعی و دنیای وب حاکی از آن است که صاحبان کسب و کار باید در این فضاها فعالیت داشته باشند.

برفرض مثال فکر کنید که شما در محیطی قرار دارید که در یک سمت دونفر نشسته اند و در طرف دیگر ده نفر شما به کدام سمت می روید تا محصول خود را به فروش برسانید؟ اگر به سمت دو نفر بروید شاید یک نفر آن ها محصول مورد نظر را از شما خریداری کنند اما وقتی به سمت ده نفر می روید قطعا تعداد بیشتری خواستار محصول شما هستند و در واقع شما شانس بیشتری برای فروش محصول خود دارید گرچه لازم به ذکر است که این مثال ممکن است صد در صد صدق نکند اما منظور از این مثال و نتیجه ای که می خواهیم از آن بگیریم این است که هرچقدر تعداد افراد بیشتر باشد شانس فروش بالاتر است پس در نتیجه حضور در دنیا وب برای صاحبان کسب وکاری که چشم اندازی جهانی دارند و می خواهند به شکوفایی چشمگیری برسند کاملا ضروری است.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ آنلاین و آفلاین

دیجیتال مارکتینگ به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم می شود که دیجیتال آنلاین شامل شبکه های اجتماعی/ وب سایت / ایمیل و …. است، دیجیتال آفلاین شامل رادیو/ تلویزیون و … است.

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که دیجیتال مارکتینگ آنلاین وآفلاین دارد در این است که دیجیتال مارکتینگ آفلاین دارای ابزار هایی برای ارزیابی تعداد کاربرانی که از تبلیغ شما دیدن کرده اند و این که چند درصد آن ها از محصولات شما خریداری کرده اند نیست اما در دیجیتال مارکتینگ آنلاین می توان توسط ابزارهای دیجیتال تعداد کاربرانی که به وب سایت شما مراجعه کرده اند و از وب سایت شما استفاده کرده و تعامل برقرار کرده اند با خبر شوید.

بیشتر بخوانید

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید!

تماس با ما

"*" indicates required fields

خدمات پشتیبانی

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوالات شما از طریق کارشناسان ما پاسخ داده خواهد شد.

مشاوره رایگان تلفنی