سئو وب سایت

همه کسانی که در فضای دیجیتال فعالیت می کنند، احتمالا کلمه سئو به گوششان خورده باشد. در صورتی که شما نیز دارای کسب و کار آنلاین هستید به احتمال زیاد شنیده اید که باید برای پیشرفت در این زمینه، به سئوی سایت خود اهمیت بدهید. توجه داشته باشید که برای اجرای اصول آن حتما به کارشناس سئو نیاز دارید، سئو سایت به چه معناست و چه اهمیتی برای کسب و کار ها دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

سئو وب سایت
خدمات سئو

سئو یا SEO به چه معناست؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. اگر بخواهیم آن را توضیح دهیم می گوییم که ما برای بالا بردن رتبه وبسایت در نتایج موتور جستجو، باید فعالیت هایی را انجام دهیم. به مجموعه این فعالیت ها، سئو می گویند. ما برای آن که بتوانیم رتبه وبسایت شما را ارتقا ببخشیم از قوانین و اصول سئو پیروی می کنیم و هرگز به دنبال فریب موتور های جستجو نیستیم. موتورهای جستجو از جمله گوگل توجه زیادی به کاربران خود می دهند به همین دلیل ما نیز سعی می کنیم کاری کنیم تا سوالات کاربر پاسخ داده شود در کنار آن، رضایت گوگل را نیز برای وبسایت شما به دست می آوریم.

۶ هدف مهم سئو سایت چیست؟

ما با استفاده از سئو سایت، سعی می کنیم به صورت مستقیم و غیر مستقیم درآمد و میزان فروش شما را افزایش دهیم.
ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ رسام، ابتدا کسب و کار شما را بررسی می کنیم زیرا در برخی از موارد، به جای تمرکز بر روی فروش محصولات، تمرکز باید بر روی ارائه اطلاعات مهم درباره کالا و خدمات باشد. دراین جا ما سعی می کنیم محتوای ارزشمندی را به منظور اطلاع رسانی به کاربران، تولید نماییم.
ما به کمک سئو وبسایت شما، تلاش می کنیم افراد بیشتری با برند تان آشنا شوند. زمانی که کاربران با تبلیغی از برند شما رو به رو شوند، کنجکاو می شوند و در موتور های جستجو شما را سرچ می کنند. همچنین ما به کمک سئو سعی می کنیم کاربران، بیشتر از قبل ترغیب شوند درباره برندتان اطلاعات کسب کنند.
ما با اطلاع از این که یکی از اهداف مهم سئو، افزایش رضایت مشتریان است، سعی می کنیم فضای وب سایت شما را به گونه ای طراحی کنیم که کاربر به اطلاعات مورد نیازش به راحتی دست پیدا کند و بعد از کسب رضایت از شما، به راحتی بتواند با پشتیبانی سایت، تماس بگیرد.
سئوکاران ما تلاش می کنند به یکی دیگر از اهداف سئو یعنی افزایش نرخ ترافیک سایت برای شما دست پیدا کنند. تمامی تلاش ما این است که وبسایت شما طبق قوانین و اصول سئو طراحی و راه اندازی شود تا خیلی بیشتر از قبل، بازدیدکننده داشته باشید. در این صورت است که می توانیم نرخ ترافیک وبسایت شما را افزایش دهیم.
ما سعی می کنیم تا جایی که ممکن است رتبه وبسایت شما را افزایش دهیم. با این کار می توانیم وبسایت شما را در بالای لیست نتایج جستجو بیاوریم. سئوکاران ما با افزایش رتبه وبسایت شما، احتمال آن که کاربران بر روی سایت شما کلیک کنند را افزایش می دهند. در مراحل مختلف، ما به کمک ابزارهای مختلف، از رتبه وبسایت شما مطلع می شویم و اقدامات لازم را انجام می دهیم.

GROW YOUR BUSINESS

وبسایت خود را به جهان عرضه کنید!

سئو سایت چه اهمیتی برای کسب و کار ها دارد؟

استفاده از اینترنت روز به روز در حال گسترش است و هر روز بر تعداد کاربران آن اضافه می شود. کاربران در طول روز بیشتر سوالات خود را از گوگل می پرسند. به همین دلیل اگر می خواهید شما نیز از این فرصت بهترین استفاده را ببرید باید کاری کنید وبسایت تان همیشه مورد توجه کاربران قرار بگیرد. سئوکاران متخصص ما سعی می کنند با دانش و مهارتی که دارند باعث بهتر دیده شدن وبسایت شما بشوند و رتبه شما را نزد گوگل ارتقا ببخشند. به همین دلیل است که می گوییم ما در توسعه و رونق کسب و کارتان، به شما کمک می کنیم و در کنارتان می مانیم تا مسیر موفقیت شغلی خود را راحت تر و سریع تر طی کنید.

سئو سایت در کرج

سئو (search Engine Optimization) چیست؟

سئو به معنای بهینه سازی موتور جست و جوگر (گوگل) می­ باشد. که با پیاده سازی معیار­های ارائه شده از سوی گوگل، به منظور کسب بازخورد بیشتر در طراحی سایت و قرار گرفتن در بالاترین رتبه جستجو صورت می­گیرد. سئو که مخفف search Engine Optimization است، یک تغییر استراتژیک در وب سایت می­باشد. که خود به عنوان یک استراتژی برای بازاریی کسب و کار­ها به شمار می ­آید. در فرآیند بهینه سازی سئو، صاحبان وب سایت با استفاده از روش­های مختلفی مانند استفاده از کلید واژه­های رقابتی در ارائه محتوا­های درون سایت و ارجاع دهی هدفمند به مطالب موجود در سایت، با استفاده از سایت­ها و شبکه­های اجتماعی به دنبال کسب بازخورد­های بیشتر در سایت خود می­باشند.

موتورهای جستجو اهمیت زیادی به کاربران می دهند. سوالات و نیاز کاربران، کلمات کلیدی مورد نظر آن ها، مدت زمانی که صرف خواندن یک صفحه از وب می کنند از جمله موارد مهم و مورد توجه موتور جستجو است. اگر وبسایتی بتواند به نیاز کاربر به خوبی پاسخ بدهد امتیاز خوبی از طرف موتور جستجو دریافت می کند.

به همین دلیل اگر به دنبال طراحی سایت هستید باید به سئو خیلی اهمیت بدهید. بدین منظور حتما به سراغ سئوکار حرفه ای بروید تا بتواند با رعایت قوانین مربوط به سئو، وبسایت خوبی برایتان طراحی کند. سئوکاران شرکت ما از تخصص و تجربه لازم در این زمینه برخوردار هستند به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل وبسایت خود را به آن ها بسپارید.

سئو چیست

۷ هدف مهم سئو سایت

اگر صاحب کسب و کار هستید حتما به دنبال روش های مختلف بازاریابی هستید تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید. یکی از روش های مهم و موثر در بازاریابی، بهینه سازی موتور جستجو است. در واقع به کمک سئو نرخ بازدید از وبسایت شما افزایش می یابد در نتیجه تعداد مشتریان تان افزایش خواهد یافت. این مسئله فقط یکی از اهداف SEO است. در ادامه بیشتر به اهداف سئو می پردازیم.

اهداف سئو

۱-افزایش فروش و درآمد

وب سایت های کسب و کار، به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای آن که درآمد خود را از میان بازدیدکنندگان افزایش دهند، از سئو سایت استفاده می کنند.

۲-تولید محتوا

در برخی از موارد تمرکز بر روی تولید محتوا و افزایش اطلاعات کاربران است. در این مورد، به جای آن که هدف، فروش کالا باشد ارائه اطلاعاتی درباره کالا و محصولات و خدمات، مورد توجه است.

۳- آموزش و سرگرم کردن کاربر

در صورتی که وبسایت شما درباره سرگرمی، جهانگردی، رستوران، ارائه اطلاعاتی درباره مکان های تفریحی-گردشگری و … است هدف شما باید نمایش برتری های محصولات و خدمات تان باشد. هر چقدر کاربر بیشتر سرگرم اطلاعات وبسایت شما شود، بهتر می توانید او را متقاعد کنید از کالا یا خدمات شما استفاده کند.

۴-آشنا کردن مردم با برند شما

شما می توانید به کمک سئو افراد بیشتری را با برندتان آشنا کنید.کاربران وقتی تبلیغی از شما می بینند ترغیب می شوند شما را در موتورهای جستجو سرچ کنند تا اطلاعات بیشتری از برندتان کسب کنند. همچنین اگر نام سایت شما را در جاهای مختلفی ببینند احتمال آن که بر لینک سایت شما کلیک کنند بیشتر خواهد شد.

۵-افزایش رضایت مشتری

یکی دیگر از اهداف SEO افزایش رضایت مشتری است. کاربر با دیدن وبسایت شما ممکن است ترغیب شود با پشتیبانی سایت تماس بگیرد. در صورتی که وبسایت به خوبی طراحی شده باشد و کاربر بتواند به صورت واضح اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کند، میزان رضایت او از وبسایت شما افزایش خواهد یافت.

۶- افزایش نرخ ترافیک سایت

یکی از ابتدایی ترین اهداف سئو، افزایش نرخ ترافیک سایت است. هر چقدر وبسایت بیشتر دیده شود به این هدف SEO بیشتر نزدیک می شویم. شاید امروزه افزایش ترافیک وبسایت از اهداف اصلی سئو به حساب نیاید زیرا هر بازدیدی از وبسایت منجر به درآمد نخواهد شد.

۷-افزایش رتبه وبسایت

کسب رتبه بیشتر از طرف موتور جستجو از دیگر اهداف SEO است. زمانی که رتبه وبسایت زیاد باشد در ابتدای لیست نتایج جستجو خواهد آمد. در این صورت احتمال آن که کاربر بر روی آن کلیک کند افزایش می یابد. با کمک ابزارهای مختلف بررسی رتبه سایت می توانید از رتبه وبسایت خود مطلع شوید.

استراتژی سئو

اهداف بهره برداری از روش سئو در سایت

بر همین اساس نیز می توان گفت که سئو، یک روش قدرتمند در فضای تجارت الکترونیک به شمار می­آید. که به جهت تحقق اهداف متعددی همچون موارد زیر دارای اهمیت فراوانی است.

 • افزایش روند بهبود، و بازدید سایت: انجام روش­های سئو، یکی از راهکار­هایی است که منجر به کسب بازخورد­های مثبت برای سایت شما خواهد شد. یکی از مهم ترین نشانه­های رسیدن شما به این هدف، دریافت بازخوردها، و فیدبک ­های مثبتی است که از وب سایت خواهید گرفت.
 • جذب ترافیک هدفمند و ارگانیک : افزایش ترافیک سایت رابطه مستقیمی با افزایش رتبه سایت دارد. لذا سئو به عنوان یکی از روش­های موثر درافزایش ترافیک سایت برای صاحبان وب سایت بوده، که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله نشانه­هایی که می تواند به شما در فهم افزایش ترافیک سایت کمک نماید؛ مشاهده بازدیدها و افزایش فروش محصولات و خدمات شماست.
 • کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو : بر اساس تحقیقات و نظر سنجی­های صورت گرفته؛ بیشتر کاربران فضای مجازی، در فرآیند جستجوهای خود از سایت­هایی که دارای رتبه­های بالاتری در جستجو هستند، استفاده می کنند. لذا استفاده از تکنیک­ها و روش­های سئو راهی مناسب برای کسب بازخورد بیشتر و رتبه­ بهتر در جستجو می­باشد. که نیازمند صبر و حوصله فراوان به علاوه پیگیری، و بروزرسانی مرتب اطلاعات سایت شما است.
 • استفاده به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند : شما با استفاده از سئو ومزایای آن می توانید شانس دیده شدن تبلیغات آنلاین محصولات و خدمات خود را نسبت به سایر رقبا افزایش دهید. که این فرآیند منجر به تحقق هدف بعدی، که همان افزایش تقاضا و فروش محصول و خدمات است، خواهد شد.
 • افزایش تقاضا و فروش محصول و خدمات

انواع روش های سئو سایت

برای استفاده از فرآیند بهینه سازی سئو، روش­های فراوانی وجود دارد. که با کسب دانش تخصصی در این زمینه، و کسب تجربه می توان از آن­ها آگاهی یافت. اما به طور کلی می توان روش­های استفاده از سئو را به دو دسته کلی تفسیم نمود.

سئو داخلی (On Page SEO)

این روش همان بهینه سازی سایت از طریق محتوا های تصویری و متنی، و افزودن لینک های داخل وب سایت می­باشد. در روش on page seo با در نظر گرفتن هدف مخاطب از جستجو به او در رسیدن به هدف نهایی کمک می­گردد و از این طریق منجر به بهینه سازی سایت می­شود.

یکی از بخش هایی که در سئو درون صفحه باید به آن توجه شود؛ طراحی UI و UX برای وب سایت است. که علاوه بر آنکه به کاربر پسند شدن وب سایت شما کمک خواهد نمود، همچنین باعث جذب مخاطب نیز می­گردد. و بخش مهم دیگر نیز، انتخاب دامنه در سئو درون صفحه است . که می تواند تأثیری شگرف در رشد برند شما و جایگاه آن در تجارت الکتریک داشته باشد.

 • طراحی قالب مناسب و خطا نداشتن در مرحله کد نویسی
 • بهینه بودن محتوای سایت
 • توجه به استاندارد بودن url و نحوه آدرس دادن صفحه وب سایت
 • توجه به استاندارد بودن تعداد کلمات کلیدی در هر صفحه از وب سایت
 • توجه به عنوان اصلی و داخلی
 • استاندارد بودن لینک های داخلی
 • استفاده از تصاویر مناسب
 • توجه به متاتگ ها
 • و…

سئو خارجی (Off Page SEO)

به تمامی اقدامات بهینه سازی سایت که در خارج از وب سایت و با هدف ارتقا سایت و گرفتن جایگاه بالاتر در موتور های جستجوگر انجام می شود؛ سئو off page seo گفته می شود. از جمله فعالیت هایی که به off page seo کمک می کند، می توان به فعالیت در شبکه های اجتماعی، ثبت سایت در دایرکتوری ها مختلف و بک لینک های باکیفیت و استاندارد اشاره کرد.

از جمله عواملی که در سئو خارجی باید مورد توجه قرار بگیرد عبارتند از:

 • دریافت لینک های ارزشمند و معتبر از وبسایت های مهم و با اعتبار و مرتبط با موضوع وبسایت
 • فعالیت داشتن به صورت مرتب در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، توییتر و …
 • اشتراک گذاری مقالات با ارزش سایت با کاربران اینترنت

روش­های مختلف بهره وری از فرآیند سئو

برای سئو وب سایت ها سه روش مختلف در بهره ­وری وجود دارد. که هر کدام از آن­ها را می توان دارای برخی ویژگی های مثبت و منفی دانست. این سه روش با عناوین، روش کلاه سفید، روش کلاه سیاه و روش کلاه خاکستری شناخته می­شوند. که در ادامه مطالب به بیان هر یک از این روش­ها و مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

روش کلاه سفید

سئو کلاه سفید روشی است که در آن، با استفاده از مجموعه اصول استاندار برای بهینه سازی موتور جست وجو، و با تبعیت از قوانین این موتور­ها، اهداف استفاده از سئو دنبال می­شود، به عنوان مثال با استفاده از کلمات کلیدی و تولید محتوای متنی جامع و کامل برای سایت به جذب مخاطب می­پردازد.

این روش با وجود اینکه روشی طولانی مدت در رسیدن به اهداف به شمار می­آید؛ اما روشی استاندارد و مطمئن است و به سبب همین ویژگی روش تقریبا همیشگی به حساب می­آید.

روش کلاه سیاه

این روش در نقطه ای مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد و برعکس روش کلاه سفید، موتور جستجو با استفاده از روش های غیرقانونی بهینه سازی می گردد. این روش اگر چه نسبت به روش کلاه سفید، بازخورد سریع تری ایجاد می­کند. اما از مزیت همیشگی بودن سئو کلاه سفید برخوردار نیست.

هم چنین موتور جستجوی گوگل بر اساس معیار­هایی که برای رتبه بندی وب سایت ها گذاشته است؛ این روش را غیر قانونی قلمداد کرده، حتی جریمه های بسیار سنگینی نیز برای وب سایت­های بهینه شده با این روش در نظر گرفته است و در مواردی گوگل اقدام به حذف سایت متخلف می کند.

کلاه خاکستری

این روش نه مانند روش کلاه سفید، از روش های قانونی برای بهینه سازی سایت استفاده می کنند، نه مثل سئو کلاه سیاه از روش هایی که دارای ریسک بالا هستند، بهره برداری می­کند. اما استفاده ازاین روش نیز مانند روش کلاه سیاه روشی غیر قانونی محسوب می شود.

از جمله تکنیک­های این روش می توان به ایجاد بازخورد­های دروغین در وب سایت اشاره نمود. در این روش شخص با استفاده از حساب­های کاربری متعدد و یا تبانی با سایر سایت­ها به ایجاد بک لینک یا ارجاع دهی به سایت خود اقدام می نماید.

دو تکنیک مهم در استفاده از روش بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

کلمه کلیدی در سئو

۱ – استفاده از تکنیک کلمات کلیدی هدفمند

شناخت دقیق و استفاده هدفمند از کلمات کلیدی در فرآیند بهینه سازی سایت یکی از تکنیک­های موثر در تحقق اهداف استفاده از سئو است. که به خصوص برای بهینه سازی وب سایت­های تجاری دارای اهمیت فراوانی می­باشد. استفاده از این تکنیک قطعا یکی از راه­هایی است که در کنار استفاده از سایر تکنیک­ها مثل منشن کردن و یا بررسی سرور های کلاد، سایت شما را بسیار ارزشمند تر از گذشته خواهد نمود.

۲ – افزایش سرعت سایت

برای کاربران، سرعت اهمیت بسیار بالایی دارد تاحدی که اگر محتوای سایت شما ارزشمند باشد؛ اما سایت سرعت کم و ضعیفی داشته باشد کاربر از سایت شما خارج شده و به وب سایت دیگری مراجعه می­نماید. لذا عملکرد کندِ سایت شما یکی از عواملی است که باعث افت رتبه سایت شما خواهد شد و باعث می­شود گوگل سایت شما را سایتی کم ارزش تلقی نماید.

دلایل اهمیت سئو برای وب سایت کدام­اند؟

با توجه به آنچه که بیان شد در پاسخ به این سوال باید گفت که مهم ترین دلیل اهمیت استفاده از روش سئو و تکنیک­های آن اهدافی است که در بهره برداری از این روش دنبال می­کنیم. که تحقق این اهداف بدون شک مهم ترین نشانه موفقیت یک وب سایت و یا یک کسب و کار می­باشد.

در نتیجه بر اساس آنچه که بیان شده اگر شما به دنبال کسب رتبه اول جستجو­ها و افزایش تأثیر وب سایت خود در مخاطبان، افزایش سود، سرمایه، تقاضا و فروش برای محصول و خدمات خود هستید، در اولین گام بهتر است که به دنبال یک سئوکار حرفه­ای باشید. سپس در گام دوم با استفاده از دانش­های تخصصی به ارائه مطالب، با توجه به روش­های سئو بپردازید و در آخر با فعالیت هدفمند، در استفاده از شبکه­های اجتماعی و تبلیغ­های موثر بازخورد­های سایت خود را افزایش دهید.

اهداف بهره برداری از روش سئو در سایت

بر همین اساس نیز می توان گفت که سئو، یک روش قدرتمند در فضای تجارت الکترونیک به شمار می­آید. که به جهت تحقق اهداف متعددی همچون موارد زیر دارای اهمیت فراوانی است.

 • افزایش روند بهبود، و بازدید سایت: انجام روش­های سئو، یکی از راهکار­هایی است که منجر به کسب بازخورد­های مثبت برای سایت شما خواهد شد. یکی از مهم ترین نشانه­های رسیدن شما به این هدف، دریافت بازخوردها، و فیدبک ­های مثبتی است که از وب سایت خواهید گرفت.
 • جذب ترافیک هدفمند و ارگانیک : افزایش ترافیک سایت رابطه مستقیمی با افزایش رتبه سایت دارد. لذا سئو به عنوان یکی از روش­های موثر درافزایش ترافیک سایت برای صاحبان وب سایت بوده، که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله نشانه­هایی که می تواند به شما در فهم افزایش ترافیک سایت کمک نماید؛ مشاهده بازدیدها و افزایش فروش محصولات و خدمات شماست.
 • کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو : بر اساس تحقیقات و نظر سنجی­های صورت گرفته؛ بیشتر کاربران فضای مجازی، در فرآیند جستجوهای خود از سایت­هایی که دارای رتبه­های بالاتری در جستجو هستند، استفاده می کنند. لذا استفاده از تکنیک­ها و روش­های سئو راهی مناسب برای کسب بازخورد بیشتر و رتبه­ بهتر در جستجو می­باشد. که نیازمند صبر و حوصله فراوان به علاوه پیگیری، و بروزرسانی مرتب اطلاعات سایت شما است.
 • استفاده به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند : شما با استفاده از سئو ومزایای آن می توانید شانس دیده شدن تبلیغات آنلاین محصولات و خدمات خود را نسبت به سایر رقبا افزایش دهید. که این فرآیند منجر به تحقق هدف بعدی، که همان افزایش تقاضا و فروش محصول و خدمات است، خواهد شد.
 • افزایش تقاضا و فروش محصول و خدمات

سئو

دو تکنیک مهم در استفاده از روش بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

۱ – استفاده از تکنیک کلمات کلیدی هدفمند

شناخت دقیق و استفاده هدفمند از کلمات کلیدی در فرآیند بهینه سازی سایت یکی از تکنیک­های موثر در تحقق اهداف استفاده از سئو است. که به خصوص برای بهینه سازی وب سایت­های تجاری دارای اهمیت فراوانی می­باشد. استفاده از این تکنیک قطعا یکی از راه­هایی است که در کنار استفاده از سایر تکنیک­ها  مثل منشن کردن و یا بررسی سرور های کلاد، سایت شما را بسیار ارزشمند تر از گذشته خواهد نمود.

۲ – افزایش سرعت سایت

برای کاربران، سرعت اهمیت بسیار بالایی دارد تاحدی که اگر محتوای سایت شما ارزشمند باشد؛ اما سایت سرعت کم و ضعیفی داشته باشد کاربر از سایت  شما خارج شده و به وب سایت دیگری مراجعه می­نماید. لذا عملکرد کندِ سایت شما یکی از عواملی است که باعث افت رتبه سایت شما خواهد شد و باعث می­شود گوگل سایت شما را سایتی کم ارزش تلقی نماید.

دلایل اهمیت سئو برای وب سایت  کدام­ند؟

با توجه به آنچه که بیان شد در پاسخ به این سوال باید گفت که مهم ترین دلیل اهمیت استفاده از روش سئو و تکنیک­های آن اهدافی است که در بهره برداری از این روش دنبال می­کنیم. که تحقق این اهداف بدون شک مهم ترین نشانه موفقیت یک وب سایت و یا یک کسب و کار می­باشد.

در نتیجه بر اساس آنچه که بیان شده اگر شما به دنبال کسب رتبه اول جستجو­ها و افزایش تأثیر وب سایت خود در مخاطبان، افزایش سود، سرمایه، تقاضا و فروش برای محصول و خدمات خود هستید، در اولین گام بهتر است که به دنبال یک سئوکار حرفه­ای باشید. سپس در گام دوم  با استفاده از دانش­های تخصصی به ارائه مطالب، با توجه به روش­های سئو بپردازید و در آخر با فعالیت هدفمند، در استفاده از شبکه­های اجتماعی و تبلیغ­های موثر بازخورد­های سایت خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید

خدمات دیجیتال مارکتینگ رسام پلاس

طراحی سایت یا Web Design به همه فرآیند هایی از جمله طراحی صفحه، تولید محتوا، طراحی گرافیک، رعایت اصول سئو و … که برای ساخت یک وبسایت انجام می شود، می گویند. طراحی وب، انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کسب و کار، انتخاب می شود.

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید!

تماس با ما

"*" indicates required fields

خدمات پشتیبانی

مشاوره رایگان تلفنی