طراحی سایت شرکتی

خانه    بلاگ      طراحی سایت شرکتی

استفاده روزافزون از اینترنت در بین افراد باعث شده است که در طی سال های گذشته شاهد اقزایش مشاغل آنلاین باشیم. در واقع امروزه همه شرکت ها و اشخاص باید برای رقابت با رقبا در این فضای آنلاین حضور داشته باشند. طراحی سایت شرکتی می تواند یکی از راهکارهای اصلی جهت حضور در این حوزه باشد.

چرا حضور آنلاین؟

همه شرکت ها هر ساله هزینه زیادی را صرف بازاریابی می کنند و به طبع آن به دنبال جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر هستند. همانطور که گفته شد اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند و باید از فرصت نهایت استفاده را برد. حضور آنلاین به شما کمک خواهد نمود که بتوانید به بهترین نحو به معرفی خود و خدمات و محصولات تولیدی خودتان بپردازید.

چرا طراحی سایت شرکتی مهم است ؟

شما برای اینکه بتوانید به خوبی محصولات خود را معرفی نمایید باید از طریق طراحی سایت اقدام نمایید. استفاده از سایت شرکتی می تواند این فرصت را به شما بدهد که بتوانید نسیت به معرفی برند و محصولات خود در هر لحظه اقدام نمایید.
طراحی سایت شرکتی جذاب و حرفه ای ، می تواند یکی از مهمترین اقدامات شما در فضای آنلاین برای شرکتتان باشد . یک وب سایت خوب این امکان را به شما می دهد که یک ویترین عالی از شرکت در فضای آنلاین داشته باشید، ویترینی که مشتریان و مخاطبین می توانند به واسطه آن نسبت به سطح و قدرت شرکت شما قضاوت می کنند. شاید خیلی از افراد به واسطه حضور در دنیای آنلالین و اینترنت با شرکت شما آشنا شوند حتی اگر در مورد شما چیزی ندانند پس بدیهی است که شما نسب به طراحی سایت شرکتی خود حساسیت زیادی داشته باشید.

با طراحی یک سایت حرفه ای بهتر دیده شوید

صرفا حضور در فضای آنلاین و مخصوصا در شبکه های اجتماعی می تواند در معرفی محصولات شما کمک نماید حضور در این شبکه های اجتماعی فقط می تواند تعامل با مشتریان بیشتر کند لذا نمی توان از آن به عنوان اینکه نماینده شما در اینترنت باشد استفاده کرد . شما با داشتن یک سایت شرکتی می توانید کلیه فعالیت های بازاریابی، دریافت بازخورد از مشتریان، دیجیتال مارکتینگ و… را در فضایی جامع و حرفه ای انجام دهید.
شما در وبسایت امکان توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید.

امکانات سایت شرکتی

برای اینکه بتوانید یک سایت شرکتی حرفه ای را در اختیار داشته باشید مستلزم این است که بتوانید موارد و آیتم هایی را که سایت شما بهینه و عالی می سازد در اختیار داشته باشید. استفاده از تجربه و مهرات یک تیم حرفه ای در حوزه طراحی سایت می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به بهترین شکل سایت شرکتی را راه اندازی نمایید.

معرفی چند بخش از طراحی سایت شرکتی

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند می بایست طراحی سایت به نحوی باشد که در هر پلتفرم و نمایشگری قابل اجرا باشد. این موضوع می تواند در نحوه تعامل مشتریان با سایت شما تاثیر زیادی داشته باشد.

طراحی اختصاصی صفحات

یکی از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی معرفی خوب و حرفه ای خدمات و حوزه های فعالیت شرکت است. این کار با طراحی حرفه ای صفحات سایت با مطالب و عکس های با کیفیت از محصولات و خدمات امکانپذیر است.

صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با باید به نحوی انجام پذیرد که مشتری و یا کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کند. در این قسمت اطلاعاتی نظیر شماره تماس ، آدرس، ساعات پاسخگویی قرار گیرد.

استفاده از شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند این پیام را به مشتری بدهد که شما فعال هستید . پی باید این فعالیت خودتان را به مشتری و مخاطبین نشان دهید. در سایت شرکت محلی برای قرار گرفتن این شبکه های اجتماعی طراحی می شود.

نمای اصلی و ظاهری سایت

بخش اصلی سایت شما طراحی منحصر بهفرد نمای اصلی آن است. باید زراحی به گونه ای باشد که برند شما را کاملا قوی نشان دهد و معرفی محصولات را پرقدرت تر به مخاطبین نمایش دهد.
البت این موارد بخش کوچکی از طراحی سایت شرکتی هستند و حتی بخش های زیادی را می توان با توجه به سلیقه شما طراحی نمود. استفاده از قالب های اختصاصی و چیش فرض می تواند قدرت برند شما را در بین رقبا به خوبی نشان دهد.