در سال های گذشته ضریب استفاده از تلفن های هوشمند در بین افراد جامعه رو به افطایش بوده است. طبق آخرین آمارها در ایران بیش از ۷۰ میلیون نفر از تلفن هوشمند استفاده می کنند و اکثر آن ها نیز از اینترنت استفاده میکنند. استفاده از اپلیکیشن های مختلف بر روی تلفن ها همراه نیز طرفداران زیادی دارد.

امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند امور روزانه خود را با تلفن همراه خود انجام دهند از همین رو استفاده از اپلیکیشن های مختلف رو به افزایش است. با توجه به رشد جمعیتی کرج نیز این اتفاق خیلی سریع در حال انجام است. طراحی اپلیکیشن در کرج تبدیل به امری ضروری و تاثیر گذار شده است.داشتن یک اپلیکیشن قوی برای برند شما ضروری است

داشتن یک اپلیکیشن قوی برای برند شما ضروری است

استفاده از اپلیکیشن در کسب و کارها می تواند تعامل مشتری با شما را افزایش دهد. مشتریان ثابت و قدیمی شما می توانند با استفاده از اپلیکیشن خاص شما در برقراری ارتباط و سهولت انجام کار راحتتر باشند.

تفاوت بین یک برنامه خوب و یک برنامه بد معمولا کیفیت تجربه استفاده کاربری (UX) آن است (UX) . خوب چیزی است که برنامه ‌های موفق را از پروژه ‌های ناموفق جدا می‌کند. امروزه، کاربران تلفن همراه انتظار زیادی از یک اپلیکیشن دارند: زمان بارگیری سریع، سهولت استفاده و لذت در طی تعامل. اگر می‌خواهید برنامه شما موفق باشد، باید UX را در نظر بگیرید که فقط یک جنبه فرعی از طراحی نیست، بلکه مولفه اصلی استراتژی محصول است.

طراحی اپلیکیشن در کرج طی سال های گذشته به صورت آماتور در حال انجام بوده است. شرکت های معدودی هستند که این کار را بصورت حرفه ای انجام می دهند و برای شما باید خیلی مهم باشد که بخواهید یک اپلیکیشن حرفه ای را در اختیار داشته باشد.

عوامل موثر در استفاده بیشتر از یک اپلیکیشن

طراحی جذاب آیکون اپلیکیشن می تواند از همان ابتدا کاربر را مجذوب خود کند

طراحی خلاقانه و زیبای اپلیکیشن می تواند کاربر تا ساعت ها مشغول خود کند

ارائه محتوای به روز و تخصصی در مورد کسب و کار شما همان چیزی است که کاربر انتظار دارد

پاسخگویی به موقع و رفع نیازهای کاربران در هنگام استفاده از اپلیکیشن شما

مراحل طراحی اپلیکیشن در کرج

پیاده سازی و راه اندازی اپلیکیشن

بعد از طراحی و اصول اصلی اپلیکیشن وارد کردن محتوا و اطلاعات لازم انجام می پذیرد و سپس برای راه اندازی نهایی اقدام می شود

طراحی اپلیکیشن

بعد از اینکه اطلاعات دقیق جمع آوری شد می توان طراحی اپلیکیشن را منطبق با نیازهای شما و اطلاعات موجود طراحی نمود

داده کاوی و جمع آوری بانک اطلاعات

قبل از هر کاری باید اطلاعات کلی در مورد کسب و کار شما اعم از تولید محصول و حتی اطلاعات رقیبان باید جمع آوری شود.

عوامل موثر در طراحی بهتر اپلیکیشن در کرج

ایجاد تنها چیزی که مطلقا ضروری است

ما برای شما مهمترین کارها را اولویت بندی می کنیم و از طراحی که نیاز شما نباشد پرهیز می کنیم و اپلیکیشن را در بهترین حالت راه اندازی می کنیم

محیط کاربری متناسب افراد مبتدی نیز باشد

باید محیط کاربری اپلیکیشن به نحوی باشد که حتی افراد مبتدی نیز بدون مشکل بتوانند از طریق آن به خواست هایشان برسند و مشکلی با آن نداشته باشند.

باید مخاطب رفتار مشتری را فهمید و آن ها را درک کرد

وظیفه این است که به جای اینکه از شما سوالات متعدد بپرسیم باید رفتار و نوع عملکرد شما در محیط شرکت را مشاهد کنیم چون ممکن است شما نسبت به نیازهایتان اطلاعات کافی را نتوانید پیدا کنید و یا نتوانید اطلاعات صحیح را منتقل نمایید.

پشتیبانی از مدل ذهنی کاربر

یک مدل ذهنی نمایشی از یک عمل واقعی است. به عنوان مثال، یک آیکون سطل زباله می تواند مشخص کند که این تابع بدون کاربر نیاز به درک عملکرد داخلی سیستم عامل دارد.

پر دانلودترین اپلیکیشن های دنیا

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تلفن همراه هوشمند دستیابی افراد به اپلیکیشن ها نیز بیشتر و راحتتر شده است . جالب است که بدانید در سال گذشته بیش از ۱۱۳ میلیارد بار اپلیکیشن ها در دنیا نصب شده اند. پس بدیهی است که شما نیز بخواهید برای استفاده از این دنیای بزرگ و پر ظرفیت به فکر طراحی اپلیکیشن در کرج برای خود باشید و به معرفی برند و محصولات خود و حتی فروش آن ها بپردازید.

اما در دنیا برخی اپلیکیشن ها به خاطر نوع خدمات و محتوایی که به کاربران ارائه می دهند بیشتر دانلود می شوند که ۵ اپلیکیشن برتر عبارتند از :

طراحی اپلیکیشن در کرج

چرا شما به طراحی اپلیکیشن نیاز دارید ؟

از آنجایی که شما می خواهید صاحب یک برند قوی و شناخته شده باشید بهتر است برای معرفی و فروش محصولات خود اپلیکیشن اختصاصی طراحی نمایید. شما توسط اپلیکیشن می توانید قدرت خود را نشان دهید و حس اطمینان را نیز در بین مشتریان قدیمی بیشتر کنید.

طراحی اپلیکیشن در کرج باعث می شود بازار هدف بزرگتری را در اختیار داشته باشید و با طراحی خوب و خلاقانه می توانید کاری کنید که مشتریان بصورت مداوم از آن استفاده نمایند و همواره برای دیدن محصولات جدید از آن استفاده نمایند.

اهداف اصلی رسام برای شما

اندازه گیری + محدود کردن

ما قدرت سنجش ها را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید بیننده را به مخاطبین خود بیفزایید: عملکرد پیگیری، تسلط بر جمعیت، و یادگیری در مورد موضوعاتی که مخاطبان شما بیشتر مورد توجه هستند

طراحی + توسعه

ما توسعه سریع را با تیم ‌های چند وظیفه ای از بهترین طراحان و با هوش‌ترین افراد اجرا می‌کنیم که به سمت دیدگاه شما حرکت می‌کنند و نام تجاری شما را از طریق حرکت، رابط کاربری یا UX بیان می‌کنند.

مشاوره + استراتژی

ما به دقت گوش می‌دهیم. پروژه شما نیازمندی‌ های سازمانی و مشخصات عملکردی منحصر به فرد را دارد که شایسته توجه ما هستند. ما با هم یک راه حلی را شناسایی خواهیم کرد
پیشنهاد های ویژه