بهینه سازی و سئو چیست؟

 

وقتی شما سایت اختصاصی مجموعه خود را طراحی و راه اندازی می کنید انتظار دارید که مشتریان زیادی را از این طریق جذب نمایید و به فروش محصولات بیشتری دست پیدا کنید اما این کار چگونه امکانپذیر است؟ ما با کمک تجربه و تخصص کارشناسان خود می توانیم به شما کمک کنیم که به این مهم دست پیدا کنید. مجموعه رسام به شما کمک می کند که بتوانید در نتایج جستجو در لینک های بالاتری قرار بگیرید. با توجه به این توضیحات می توان گفت که بهینه سازی و سئو به مجموعه ای از روش ها و اقداماتی اطلاق می شود که باعث می شود سایت شما از لحاظ کمیت و کیفیت ارتقا پیدا کند و بتواند در نتایج جستجوی موتورهای جستجو صاحب رتبه شود.

سئو در کرج هم از این قضیه خارج نیست و تمام توضیحات بالا برای سئو محلی هم کارایی دارد

null
ثابت ماندن در صفحه اول نتایج جستجو
پس از مداومت و حضور مستمر در صفحه اول امتیاز شما به مرور افزایش می یابد و در نتیجه شاهد ثابت شدن در همان لینک های بالا هستید.
null
پیدا کردن مشتریان جدید و خریدار واقعی
وقتی با یک کلمه کلیدی خاص در لینک های بالا قرار بگیرید مشتریانی که واقعا خریدار محصول هستند با شما تماس می گیرند.
null
افزایش بازید سایت و فروش بیشتر
با رعایت اصول و قوانین اصلی سئو می توانید میزان بازدید سایت خود را افزایش دهید و به فروش بیشتر فکر کنید.

خدمات بهینه سازی و سئو در رسام :

null
تحقیق و تحلیل کلید واژه
با توجه به حوزه فعالیت و محصولات تولیدی شما کلید واژه های اصلی شما شناسایی می شوند و درجه اهمیت آن ها مشخص می گردد.
null
تست و ارزیابی پیوسته
در تمام مدت ، سایت شما مورد ارزیابی قرار می گیرد و زتبه بندی سایت در موتورهای جستجو تست و آنالیز می گردد تا بهترین رتبه را در نتایج جستجو کسب نمایید.
null
تحلیل کسب ‌و کار بازار هدف
در وهله اول ما به تحلیل و بررسی کسب و کار شما می پردازیم و سپس بازار هدف و رفتار رقبا را تجزیه و تحلیل می کنیم. توسط این اطلاعات بهینه سازی و سئو در کرج شروع می شود.
null
بهینه ‌سازی محتوا
پس از شناسایی کلید واژه ،محتوای متناسب با سایت شما نگارش می شود و بر اساس محتوا نوشته شده سایت توسط موتورهای جستجو شناسایی می شود.

برای رتبه ‌بندی سایت‌ها، موتورهای جستجو از الگوریتم ‌های پیچیده با نیازمندی‌های بسیار متفاوتی استفاده می‌کنند. البته باید این را هم متذکر شویم که گوگل بسیاری از راهکار های  الگوریتم های خود را به صورت عموم مطرح نمی کند به همین دلیل برای قرار گرفتن در رتبه‌بندی بالا، یک وب سایت باید موارد زیادی را رعایت کند.

لینک داخلی و خارجی با کیفیت :

بعد از قرار دادن محتوای خوب با کلمات کلیدی مناسب باید با استفاده از لینک ها داخلی و خارجی مطالب را به هم وصل نمود. باید در نظر داشت که هر لینک خارجی نشان دهنده خوب بودن آن نیست و می بایست به سایت هایی لینک داد که از رتبه بالایی برخوردار هستند که این عامل باعث می شود امتیاز خوبی از موتورهای جستجو دریافت نمایید.

کلمات کلیدی مناسب :

یک تکنیک متداول که در افزایش رتبه بندی سایت ها تاثیر زیادی دارد استفاده از کلمات کلیدی مناسب است. کلمات کلیدی باید با مقدار مناسب در محتوای سایت به کار برود. یعنی به نحوی کلمات کلیدی باید استفاده شود که فراوانی زیادی نداشته باشد. به تازگی موتورهای جستجو مطالب و محتوای “سرشار از کلمات کلیدی” را جریمه می‌کنند

داشتن محتوای خوب :

این بدان معنی است که محتوای سایت شما باید اصیل بوده و برای خواننده مفید باشد. همچنین باید به روز رسانی شود ، موتورهای جستجو مطالبی که ماه‌ها ساکن بوده‌اند را جریمه خواهند کرد . باید به این نگته توجه داشت که افراد نیز وقتی شما چیز جدیدی در سایت نداشته باشید به آن مراجعه نخواهند کرد. این از وضایف مهم ما به شمار می رود تا بتوانیم یک محتوای خوب و عالی را به همراه عکس ها و ویدئوها در سایت قرار دهیم.

چرا بهینه سازی و سئو در کرج مهم است؟

همواره شرکت های متعددی وجود دارند که برای دیده شدن و فروش محصولات بیشتر از تبلغات استفاده می کنند. این تبلیغات شامل خیلی از آیتم ها می شود از جمله تبلیغات اینترنتی . آن ها می خواهند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین میزان بازدهی را داشته باشند. استفاده از تبلیغات کلیکی و رپورتاژها از جمله آن ها به شمار می رود.

اما طبق تحقیقات عنوان گردید که کمتر از ۳ درصد مردم بر روی اینگونه تبلیغات کلیک می کنند. پس باید مسیر دیگری را که شاید بهترین مسیر باشد انتخاب کنید. استفاده از بهینه سازی و سئو باعث می شود که سایت شما بعد ار گذشت مدتی به رتبه های بالاتر نتایج جستجو برود و اینگونه بیشتر دیده شود و همین عامل باعث می شود شما مشتریان جدیدی را پیدا کنید و محصولات بیشتری را به فروش برسانید.

پس به جای استفاده از هزینه های تبلیغاتی بی مورد از بهینه سازی و سئو در کرج استفاده نمایید تا بیشتر دیده شوید.

مراحل کلی انجام بهینه سازی و سئو :

null

پیاده‌سازی

که در آن تصمیم ‌های بهینه ‌سازی بر روی صفحات سایت و وب سایت به عنوان یک کل اجرا می‌شوند.
null

پشتیبانی

که در آن هر مشکل اصلی یا عمده با عملیات وب سایت به کار گرفته می‌شوند (به عنوان مثال، محتوای جدید که نیاز به بهینه ‌سازی مطابق با استراتژی دارد)
null

برنامه‌ریزی و استراتژی

از جمله تحقیقات تجاری، تحلیل رقیب، ارزیابی وضعیت فعلی و جستجوی کلید واژه
null

ارزیابی

شامل بررسی اثرات خلاصه استراتژی (و اجرای آن) در برابر اهداف بیان‌ شده فرآیند سئو است.
null

تحقیق

از جمله تحقیقات تجاری، تحلیل رقیب، ارزیابی وضعیت فعلی و جستجوی کلید واژه
null

نظارت

جایی که فعالیت عنکبوت ‌های وب، ترافیک، رتبه‌ بندی موتور جستجو و دیگر معیارها برای تولید گزارش‌ هایی که در آن ارزیابی انجام خواهد شد، مشاهده می‌شوند
تحلیل و تدوین استراتژی سئو
نصب گوگل سرچ کنسولبهترین راهکار برای تحلیل و آنالیز نقات ضعف و قوت سایت و ارائه کار های کاربردی
تحقیق جامع کلمات کلیدیتحقیق کلمات کلیدی مهم‌ترین اقدامی است که بر پایه آن می‌توانیم استراتژی کسب و کار شما را تدوین کنیم. درصورتی که تحقیق کلمات کلیدی جامع و کامل باشد، علاوه بر کسب از شناخت بازار و رقبا، نیاز مخاطبان خود را هم می‌توانیم شناسایی و جهت برآورد کردن آن‌ها برنامه‌ریزی نماییم. در نهایت گزارشی کامل از کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
دسته بندی کلمات کلیدی اصلی و فرعیتحقیق کلمات کلیدی تنها شروع کار است. مهم‌ترین اقدام پس از آن، دسته‌بندی و مرتب‌سازی این کلمات است تا بتوانیم نتایجی معنادار از آن استخراج کنیم. همچنین با استفاده از دسته‌بندی و جداسازی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، می‌توانیم اولویت‌های خود را مشخص و بر اساس آن برای هدفگیری صفحات مختلف سایت خود برنامه‌ریزی کنیم.
تحلیل و بررسی وضعیت سئو داخلیوضعیت سئوی داخلی سایت شما با استفاده از ابزارهای تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد. کسب شناخت از وضعیت فعلی سئوی سایت به ما کمک می‌کند تا هدفگذاری دقیق‌تری داشته باشیم. در پایان این مرحله، گزارش دقیقی از وضعیت لینک‌سازی داخلی، تگ‌های H، عنوان‌ها، متاتگ‌ها و محتوای هر صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
تحلیل و بررسی وضعیت سئو خارجیوضعیت سئوی خارجی سایت بخصوص کمیت و کیفیت لینک‌سازی‌ها باید بررسی شوند. در نتیجه این بررسی‌ها، لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و اصلاحات لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نهایت، گزارش کاملی از کیفیت و کمیت لینک‌‌های ساخته شده به شما ارائه می‌گردد تا بر اساس آن بتوانیم برای لینک‌سازی و رپورتاژ برنامه‌ریزی کنیم.
تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقباشناخت نقاط ضعف و قوت رقبا به ما دید روشن‌تری نسبت به بازار رقابتی می‌دهد. در نتیجه می‌توانیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی شویم. در پایان این تحلیل، گزارش کامل از وضعیت رقبای حوزه کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.
ارائه برنامه لینک‌سازیلینک‌سازی مبحث بسیار حساسی در سئو است و در صورت اشتباه با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. بنابراین باید طبق یک برنامه زمانی مناسب و هدفمند کار لینک‌سازی سایت شما انجام شود. در این مرحله، سایت‌هایی که لینک‌سازی در آن‌ها برای سایت شما اولویت و تاثیر بیشتری دارد مشخص می‌شوند و علاوه بر آن، سایت‌های مناسب برای رپورتاژ نیز به شما معرفی خواهند شد.
ارائه ایده‌های تولید محتواپس از تحقیق جامع کلمات کلیدی، ایده‌های کلی متنوع و هدفمندی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن بتوانید برای تولید محتوای وبلاگی سایت خود برنامه‌ریزی کنید.
ارائه ساختار کلی صفحاتاینکه در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود، پس از تحقیق کلمات کلیدی مشخص می‌گردد. علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات که تلفیقی از کلمات کلیدی، اصل سئو و تجربه کاربری است، مشخص و در گزارشی کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش مشخص می‌شود که چه صفحاتی باید در سایت داشته باشید و هر صفحه چه عنوانی باید داشته باشد.
خدمات سئو و بهینه‌سازی
بهبود وضعیت سئوی داخلی
تنظیم عنوان‌ها و متا تگ‌هاعنوان‌ها و متا تگ‌های تمامی صفحات پس از بررسی در مرحله تدوین استراتژی، در صورت نیاز بازنویسی می‌شوند تا هم علاوه بر افزایش جذابیت محتوا برای کاربر، کلمات کلیدی هدف نیز در آن بکارگرفته شوند. در نتیجه این اقدام، صفحات شما در رتبه‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار خواهند گرفت.
بهینه‌سازی تگ‌های Hبر اساس برنامه استراتژی سئو، تگ‌های H تمامی صفحات اصلی و مقالات با استفاده از کلمات کلیدی اصلی و فرعی مورد هدف هر صفحه، بهینه‌سازی و درصورت نیاز اصلاح می‌شوند.
بهینه‌سازی سئو محور محتوامحتوای تمامی صفحات اصلی سایت بر اساس اصول سئو و کلمات کلیدی مورد هدف هر صفحه بهینه‌ساز می‌شوند تا رتبه صفحات در نتایج جستجوی گوگل بهبود یابد.
بهینه‌سازی لینک‌های داخلیمتن لینک، محل قرارگیری و تعداد لینک‌های داخلی صفحات اصلی و وبلاگ سایت بهینه‌سازی می‌شود. لینک‌های بخش منو و فوتر سایت نیز بر اساس ساختار صفحات سایت ایجاد و بهینه‌سازی می‌شوند.
بهینه‌سازی اطلاعات تصاویرتوضیحات تصاویر (Alt) موجود در سایت و مقالات وبلاگ بر اساس کلمات کلیدی مورد هدف هر صفحه تنظیم می‌گردد.
ساخت یا آنالیز robots.txtفایل robots.txt در صورت نیاز بهینه‌سازی و تغییرات لازم روی آن انجام می‌شود تا بتوانیم محدودیت‌های لازم را روی ربات‌های گوگل اعمال کنیم.
ساخت یا آنالیز سایت مپنقشه سایت مورد بررسی قرار گرفته و درصورت نیاز اصلاحات لازم روی آن انجام می‌شود. همچنین در صورت وجود، ایرادات سایت مپ نیز پس برطرف خواهند شد.
بهبود وضعیت سئوی خارجی
شناسایی بک لینک‌های اسپمتمامی بک‌لینک‌های سایت مورد بررسی قرار می‌گیرند. جهت حذف تک تک بک‌لینک‌های اسپم و نامعتبر ابتدا درخواست حذف برای سایت میزبان ارسال شده و درصورت عدم موافقت، بک‌لینک‌ها Disavow خواهند شد.
معرفی بک لینک‌های اسپم به گوگلبک‌لینک‌های اسپم در فاز تدوین استراتژی بطور کامل شناسایی و مورد بررسی قرار می‌گیرند. در این مرحله این بک‌لینک‌ها به گوگل معرفی می‌شوند تا هرچه سریع‌تر از تاثیر منفی آن‌ها بر سئوی سایت جلوگیری شود.
لینک‌سازی در صفحات معتبرپس از طراحی و تدوین استراتژی سئو، تعداد بک‌لینک‌های مورد نیاز مشخص می‌شوند. بر این اساس، در یک برنامه زمانی مشخص، کار لینک‌سازی برای شما در سایت‌های هدفمند و مرتبط بصورت طبیعی آغاز می‌شود.
توزیع مناسب انکر تکست‌هامتن لینک‌های موجود بررسی و در صورت نیاز اصلاح می‌شود تا تا نسبت‌های مناسبی از انواع انکر تکست‌ها را داشته باشید.
گرفتن سیگنال از شبکه‌های اجتماعیسیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی می‌توانند تاثیر مثبتی بر روند سئوی سایت شما داشته باشند. بر این اساس، در شبکه‌های اجتماعی موثر مانند لینکداین، فیسبوک و پینترست با نام برند کسب و کار شما لینک‌سازی انجام می‌شود. به عنوان مثال، مقاله‌ای که در وبلاگ سایت شما تولید شده، در این شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌گردد.
رپورتاژ در سایت‌های معتبر
بهینه‌سازی متن رپورتاژ خبریمتن رپورتاژ شما از نظر نگارش و اصول سئو مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز اصلاحات لازم را روی آن انجام دهیم. در نتیجه تاثیرگذاری رپورتاژ شما افزایش می‌یابد.
انتشار رپورتاژ ماهیانههر ماه، باتوجه به نیازی که در فاز طراحی و تحلیل استراتژی سئو استخراج شد، تعدادی رپورتاژ از سایت شما در سایت‌های مناسب و معتبر منتشر می‌شود تا از این طریق بک‌لینک‌های دائمی و موثر داشته باشید.
مانیتورینگ و ارائه گزارش ماهیانه
مانیتورینگ مداوم سرچ کنسولوضعیت کانال‌های ورودی سایت شما بطور مستمر و مداوم مورد بررسی کارشناسان سئو قرار گرفته تا از روند بهبود سئوی سایت شما مطمئن شویم.
ارائه گزارش ماهیانههر ماه گزارش جامعی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بطور کامل در جریان تمامی اقدامات انجام شده قرار بگیرید.
ارائه گزارش کامل از لینک‌های ساخته‌شدهلیست کاملی از تمامی لینک سازی‌های انجام شده به همراه آدرس صفحات هدف در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مشاوره تخصصی سئو
مشاوره کلمات کلیدیتحقیق کلمات کلیدی و پس از آن انتخاب کلمات مناسب مهم‌ترین اقدامی است که باید پیش از شروع فرایند سئو و تولید محتوا انجام پذیرد. کارشناسان سئوی نوین به شما کمک می‌کنند تا انواع کلمات کلیدی مرتبط و مناسب جهت هدفگیری را پیدا کنید تا بر اساس آن بتوانید بازار و نیاز مشتری خود را بشناسید و به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی نمایید.
مشاوره جهت بهبود سئوی داخلیسئوی داخلی سایت با توجه به گستردگی و پیچیدگی نسبتا بالای موضوعات، چالش‌های زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد. استفاده درست از تگ‌های H، لینک‌سازی داخلی، بکارگیری درست کلمات کلیدی اصلی و فرعی و بهبود محتوای هر صفحه تنها بخشی از اقداماتی است که جهت بهبود سئوی داخلی سایت بایستی انجام شوند. کارشناسان سئوی نوین به شما کمک می‌کنند تا با بررسی کامل این موارد، نقاط ضعف سایت خود را شناسایی و جهت رفع برطرف کردن آن‌ها اقدام کنید.
مشاوره جهت بهبود سئوی خارجیشاید سئوی خارجی گستردگی سئوی داخلی را نداشته باشد، اما به همان اندازه اهمیت دارد. اگر تا به حال لینک‌سازی نکرده‌اید، لازم است سایت‌های مناسب و مرتبط جهت لینک‌سازی را بشناسید و اگر این کار را انجام داده‌اید، باید بررسی کنید که آیا رویکرد درستی در لینک‌سازی داشته‌اید یا خیر. کارشناسان سئوی نوین شما را راهنمایی می‌کنند تا از کمیت و کیفیت لینک‌سازی خود مطمئن شوید. همچنین شما را در انتخاب سایت‌های مناسب رپورتاژ و تولید متن رپورتاژ سئو شده راهنمایی خواهند کرد.
مشاوره تولید محتوای سئو شدهبرای آنکه صفحات سایت و وبلاگ شما در نتایج گوگل دیده شوند و رتبه‌های بالاتری کسب نمایند، لازم است علاوه بر درنظرگرفتن جذابیت محتوا، اصول سئو را نیز در نگارش آن رعایت کنید. کارشناسان سئوی نوین به شما کمک می‌کنند تا اصول نگارش محتوای سئو شده در صفحات اصلی و وبلاگی سایت خود را بشناسید و اصلاحات مورد نیاز را روی آن‌ها اعمال کنید.

بهینه سازی را با ما آغاز کنید

برای یک پرش بلند به رتبه ی اول شدن با ما همراه شوید

گریزی به مقالات پر اهمیت در حوزه سئو

پیشنهاد های ویژه